Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature CNC operator MGG in Bergen L bij Start People

Werklocatie
Bergen L
Niveau
Geen
Referentie nr.
1AV0078141
Geplaats op
2022-08-06
Bedrijfsomschrijving

Kilka słów o firmie MGG
Ta filia firmy MGG znajduje się w Bergen w okolicy niemieckiej granicy. Można się tu łatwo dostać samochodem z Goch, Nijmegen, Venray, Kleve, czy Weeze. MGG zajmuje się przede wszystkim produkcją części samochodowych dla znanych marek, takich jak Mercedes, Volvo, Porsche i wiele innych.

Functieomschrijving

Twoja praca w firmie MGG w Nieuw Bergen to produkcja części samochodowych. Części wykonane są z aluminium i potrzebna jest ich obróbka. Obrabianie elementów odbywa się za pomocą maszyn CNC takich jak tokarki i frezarki. Twoim zadaniem jest więc umieszczenie elementu w maszynie i zadbanie o prawidłowy proces, a następnie zmierzenie krytycznych punktów za pomocą suwmiarki lub mikrometru.

Functie-eisen

Nasz klient ma kilka wymagań dla kandydatów na stanowisko operatora:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, lub holenderskiego,
  • własne zakwaterowanie i własny dojazd do pracy,
  • doświadczenie techniczne na przykład przy obróbce metalu lub drewna, lub jako operator maszyn produkcyjnych, bądź przemysłowych,
  • umiejętność obsługi suwmiarki i mikrometru,
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany.

Arbeidsvoorwaarden

Co oferujemy?
Nasza oferta to umowa o pracę ze Start People z realną szansą na kontrakt bezpośredni z MGG, a poza tym:

  • stawka godzinowa € 13,07 + dodatek zmianowy i ADV co daje łącznie € 16,31 brutto za każdą godzinę pracy i około € 2100 netto miesięcznie,
  • dodatek dojazdowy w wysokości € 0,19 netto za każdy kilometr w obie strony (do 50 km w jedną stronę),
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% wypłacany raz w roku,
  • praca na długi czas w oparciu o 37,5 godzin pracy w tygodniu,
  • możliwość dodatkowej pracy w weekendy.

#fulltime #tijdelijk dienstverband

Relevante vacatures

Bergen L
Start People
1 week geleden
Bergen L
Bergen
Personato Werving & Selectie
7 maanden geleden
Boxmeer
SD Worx
6 dagen geleden

Heeft u nog vragen?

Dorota Leenders
irvenlo@startpeople.nl

Alle vacatures Start People

Omgeving werkplek

Bergen L
Bergen L
Bergen
Boxmeer
SD Worx