Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature Monter Inteligentnych Liczników in Breda bij Fleox

Werklocatie
Breda
Niveau
MBO
Referentie nr.
2024-00001
Geplaats op
2024-04-02
Branches
Overige
Functieomschrijving
Szukasz ciekawej pracy, w której masz dużo osobistego kontaktu z klientami? Jako Monter Inteligentnych Liczników jesteś osobą, która czerpie energię z pomagania klientom! Sprawdź, na czym polegają Twoje dni!
  • Wymiana konwencjonalnych liczników energii elektrycznej i gazu na liczniki inteligentne;
  • Usuwanie komponentów z awariami od operatora sieci w skrzynce licznika;
  • Rozwiązywanie błędów komunikacji z inteligentnymi licznikami;
  • Zwiększenie lub rozjaśnienie istniejącego połączenia elektrycznego i/lub gazowego.

Functie-eisen
Jako monter inteligentnych liczników spędzasz dużo czasu z klientami, więc jesteś zorientowany na ich potrzeby i nie masz problemu z komunikacją. Ponadto wychodzisz z inicjatywą i odnajdujesz się w pracy w teamie! Co poza tym?
  • Masz dyplom zawodowy; w kierunku elektrotechniki będzie miłym akcentem, ale nie jest obowiązkowy;
  • Nie masz problemów z komunikacją w języku niderlandzkim;
  • Posiadasz VCA;
  • Ważne prawo jazdy kategorii B;
  • Nie masz problemu z uczestnictwem w kursach w celu uzyskania właściwego uprawnienia zgodnie z BEI i VIAG.

Arbeidsvoorwaarden
Jako Mechanik Inteligentnych Liczników dołączysz do firmy pracującej na rzecz neutralnej energetycznie Holandii. Wraz z innymi kolegami wniesiesz nową jakość do firmy i jej klientów. Czego możesz oczekiwać?
  • Dobrego wynagrodzenia w wysokości 2480 € i 3300 € brutto miesięcznie, które zależy od Twojego doświadczenia;
  • Możliwości awansu;
  • Dni wolne i dni ADV zgodnie z CAO Metaal en Techniek;
  • Udział w programie emerytalnym;
  • Szansa na stałą umowę przy wzajemnym zadowoleniu;
  • Bus służbowy i narzędzia.

Relevante vacatures

Breda
Talent Groep Nederland
5 dagen geleden
Breda
Adecco Nederland
1 week geleden
Breda
Meestersgilde
1 maand geleden
Breda
6 dagen geleden

Heeft u nog vragen?

Kinga Janusz
31625572592
kinga@fleox.nl

Fleox
Alle vacatures Fleox

Omgeving werkplek

Breda
Breda
Breda
Breda