Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature Operator na produkcji serów in Kaatsheuvel bij Start People

Werklocatie
Kaatsheuvel
Niveau
LBO - VMBO
Referentie nr.
2023-263740
Geplaats op
2023-09-19
Bedrijfsomschrijving

Wszystkie nasze wyśmienite sery powstają od wielu lat według oryginalnych receptur. Serowi mistrzowie z Uniekaas codziennie pracują, aby wybrać najsmaczniejsze sery i pozwolić im dojrzewać.

W 1956 roku położono podwaliny pod nasze sery wysokiej jakości. To czyni nas najstarszą marką serów w Holandii.

Od 1965 roku nasza organizacja ewoluowała od 30 stowarzyszonych handlarzy serem do jednej wydajnej organizacji w 1999 roku. Od września 2009 roku Uniekaas pracuje w jednym miejscu w Kaatsheuvel. To tutaj są one przechowywane, dojrzewają i następnie sąprzetwarzane we wszystkie pyszne produkty Uniekaas.

Pod koniec 2017 roku Uniekaas Holland i były DOC Dairy Partners połączyli siły. Dziś marka Uniekaas jest częścią firmy macierzystej DMK pod flagą korporacyjną Uniekaas Holland BV. Jednak sposób wytwarzania sera pozostaje ten sam. Do dziś sery Union wytwarzane są według własnych receptur i tradycji Gouda. I zawsze tak będzie.

Do Uniekaas dojedziesz łatwo z: Tilburg, Waalwijk i Oosterhout.

Functieomschrijving

W Uniekaas zajmujemy się krojeniem, pakowaniem i przygotowaniem sera zanim trafi on do sklepów.
Czy udźwigniesz 15 kg sera? Możesz też potraktować to jako trening zamiast siłowni.
Pracujemy na trzy zmiany i oferujemy dobre wynagrodzenie 12,79 € na godzinę i dodatkami 30% i 40% za pracę wieczorem lub w nocy. Czytaj dalej, aby zobaczyć naszą pełną ofertę pracy

W Uniekaas pracujemy na 3 zmiany:

  • Zmiana poranna: 6:00-14:00;
  • Zmiana wieczorna: 14:00-22:00;
  • Zmiana nocna: 22–06 godz.

Jakie są Twoje zadania w Uniekaas?:

  • Odcinać zewnętrzną część bloków sera;
  • Umieszczać bloki sera o masie 15 kg na taśmie produkcyjnej;
  • Pakować kostki sera;
  • Dbać o swoje miejsce pracy i sprzątać je ze względów higienę przy produkcji żywności;
  • Pomagać współpracownikom, aby proces przebiegał tak płynnie, jak to możliwe.

Functie-eisen
  • Nie masz problemu, aby pracować z 15 kg blokami sera;
  • Możesz pracować na 2 lub 3 zmiany; (zmiana nocna jest obowiązkowa);
  • Mieszkasz w pobliżu Kaatsheuvel i możesz samodzielnie dojeżdżać do pracy. Komunikacja miejska nie jest dostępna;
  • Chcesz pracować na pełen etat (Fulltime) w branży spożywczej;
  • Mówisz po niderlandzku i/lub angielsku na poziomie A2+;

Arbeidsvoorwaarden

Jeśli jesteś zainteresowany/a możliwością dołączenia do naszego zespołu jako krajacz/paker sera (food operator), wyślij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.

  • Możliwość pracy w Full time i part time;
  • Szansa na zmianę pracy tymczasowej i zatrudnienie na stałe, jeśli się sprawdzisz; Tijdelijk dienstverband.
  • Miła atmosfera pracy i miłych;
  • Stawka godzinowa 12,79 € za godzinę;
  • Dodatki za pracę w godzinach wieczornych i nocnych 30% (18-22) lub 40% (22-7);
  • Dodatek za dojazd od 10 km;

Tijdelijk dienstverband Voltijd Full-time

Relevante vacatures

Kaatsheuvel
Maintec
4 maanden geleden
Giessen
Transport People
1 maand geleden
Raamsdonksveer
Kaatsheuvel
Unique
5 dagen geleden

Heeft u nog vragen?

Sasha Platonov
recruitmentzuid2IL@startpeople.nl

Start People
Alle vacatures Start People

Omgeving werkplek

Kaatsheuvel
Maintec
Giessen
Kaatsheuvel
Unique