De vacature die u probeerde te bereiken is niet meer beschikbaar. Hierbij de meest relevante vacature.

Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature pracownik cleanroomu in Schijndel bij Timing Uitzendbureau

Werklocatie
Schijndel
Niveau
LBO - VMBO
Referentie nr.
10AV148558
Geplaats op
2024-05-15
Branches
Transport
Bedrijfsomschrijving
Chcesz być częścią zupełnie nowej sali czystej w Schijndel, która ma otworzyć się około połowy maja? Obecnie istnieje możliwość dołączenia do naszej obecnej sali czystej w Eindhoven. Jesteśmy firmą rodzinna z kilkoma placówkami w Holandii, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji trwałych opakowań dla dużych maszyn, a także w wysokotechnologicznym czyszczeniu części maszyn, gdzie dostosowanie do potrzeb klienta jest standardem. Oferujemy ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, gdzie Twój wkład będzie miał wielką wartość.

Functieomschrijving
Jako pracownik sali czystej będziesz odpowiedzialny za różnorodne zadania, w tym:

•Czyszczenie i przygotowywanie części maszynowych.
•Montaż produktów.
•Staranne pakowanie produktów i kontrola wyjściowa.
•Wykonywanie opakowań z tworzywa sztucznego na wymiar (czysty montaż).
•Praca z produktami z branży wysokich technologii, gdzie zachowanie najwyższych standardów jakościowych jest niezbędne.•Możliwość pośredniego udziału w sektorach takich jak przemysł lotniczy i kosmiczny poprzez wysokiej jakości czyszczenie
produktów.

Functie-eisen
•Doświadczenie w środowisku sali czystej jest wymagane, nawet jeśli było to tylko przez kilka miesięcy.•Gotowość do pracy na dwie zmiany: od poniedziałku do piątku od 6:00 do 14:30 oraz od poniedziałku do czwartku od 14:00 do
23:30, z co drugim tygodniem wolnym w piątek.•Doskonała znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego, a także znajomość języka polskiego będzie dodatkowym atutem,
ponieważ językiem komunikacji w firmie jest język angielski.
•Dokładność, dbałość o szczegóły oraz silna etyka pracy.

Arbeidsvoorwaarden
•Konkurencyjne wynagrodzenie początkowe od 2100 euro brutto, które może wzrosnąć do 2400 euro brutto, w zależności od
doświadczenia.
•Możliwość pracy w nowej sali czystej z nowoczesnymi udogodnieniami.
•Dynamiczne środowisko pracy w rozwijającej się firmie rodzinnej z kilkoma placówkami.
•Szansa na zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia w branży wysokich technologii i produkcji opakowań.
•Wyzwania stanowiące wkład w jakość i niezawodność produktów.

Relevante vacatures

Eindhoven
Timing Uitzendbureau
1 week geleden
Eindhoven
14 uur geleden
Veghel
Pro Industry
1 maand geleden
Veghel

Heeft u nog vragen?

Timing MKB Brabant Noordoost
mkbbrabantnoordoost@timing.nl

Alle vacatures Timing Uitzendbureau

Omgeving werkplek

Eindhoven
Eindhoven
Veghel
Veghel