Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature Pracownik produkcji in Best bij Maintec

Werklocatie
Best
Niveau
MBO
Referentie nr.
V-00004856
Geplaats op
2024-03-30
Bedrijfsomschrijving

W 2002 roku nasz klient był jednym z pierwszych Duńskich producentów, który uruchomił swoją własną markę na rynku i stał się dobrze znaną marką w branży przeciwsłonecznej. Jest oddany swoim pracownikom oraz klientom. Pracując razem, dotrzymując obietnic, wspólne zaufanie i szacunek są krytyczne do ich oraz naszej bezsensownej kultury. Czy jesteś pracownikiem produkcji, którego poszukujemy w Maintec? Nie czekaj dłużej i zgłoś się!

Functieomschrijving

Pracownik produkcji przeprowadza różne działania produkcji pod nadzorem (asystentów) kierowników zespołu.

Podczas przeprowadzania pracy, brane są pod uwagę jakość produktu i standard oraz czas dostawy.

• ręcznie składać produkty

• układać i odkładać produkty

• pakować produkty

• sprawdzać jakość lub sortować produkty

• sprzatac miejsce pracy

Functie-eisen

• Dobrze, jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Możesz czytać proste i bardziej skomplikowane rysunki techniczne

• Umiejętności języka Angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Prawo jazdy wymagane

• Masz elastyczne postawę w pracy i możesz pracować w zespole oraz niezależnie

• Pracujesz bardzo dokładnie i masz wysoki priorytet „bezpiecznej pracy”

• Masz doświadczenie z maszynami produkcyjnymi

Arbeidsvoorwaarden

Dodatkowo do inspirującego środowiska pracy i atmosfery, oferujemy:

Wymagające i niezależne stanowisko

• Pensja 11,36 € brutto za godzinę ( plus pieniadze wakacyjne i urlopowe)

• Pewność pracy co najmniej 40 godzin w tygodniu

• Pewność pracy przez dłuższy okres czasu

• Zakwaterowanie transport i ubezpieczenie zdrowotne organizowane przez Maintec.

• Tygodniowy system płac

• System emerytalny po 8 przepracowanych tygodniach

• Praca w firmie, gdzie jakość to najwyższa wartość!

• Premia, jeśli polecisz nowego pracownika

Relevante vacatures

Hoogeloon
Maintec
8 maanden geleden
Hoogeloon
Maintec
7 maanden geleden
Hoogeloon
Maintec
6 maanden geleden
Hoogeloon
Maintec
3 maanden geleden

Heeft u nog vragen?

Nicky Minten
nicky.minten@maintec.nl

Maintec
Alle vacatures Maintec

Omgeving werkplek

Hoogeloon
Maintec
Hoogeloon
Maintec
Hoogeloon
Maintec