Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature Pracownik produkcji in Someren bij Maintec

Werklocatie
Someren
Niveau
MBO
Referentie nr.
V-00004859
Geplaats op
2023-12-30
Bedrijfsomschrijving

Nasz klient to nowoczesna, średniej wielkości firma, która projektuje, rozwija, sprzedaje, produkuje i instaluje systemy drzwi wewnętrznych. Proces produkcji charakteryzuje się wysokim stopniem automatyzacji. Na różnych gałęziach produkowane są: zestawy drzwi, stylowe/lakierowane drzwi, drzwi HPL, stalowe drzwi, drewniane ramy okienne, systemy drzwi przesuwanych, zawiasy.

Prawdziwi profesjonaliści, którzy są dumni ze swojej pracy: a twoi przyszli współpracownicy. Jesteśmy szczęśliwi, że wspieramy tą branżę. Na przykład, przez wielki i nowoczesny park maszyn. Dajemy ci przestrzeń, abyś pokazał co potrafisz, a zarazem możesz liczyć na jasne wskazówki i możliwość szkolenia. Oferujemy to naszym wszystkim 450 pracownikom. A może i tobie niedługo?

Functieomschrijving

Szukamy kandydatów do pracy przy produkcji, którzy mogą pracować w grupie, ale i również indywidualnie, ludzi którzy mogą pracować w zautomatyzowanej fabryce, mówią po Angielsku na poziomie B1 / B2 i mają prawo jazdy, a to będzie należeć do twoich zadań

• Instalacja, sprawdzanie i obsługa maszyn

• Kontrola jakości materiałów i produktów

• Sprzątanie i uporządkowanie miejsca pracy

• Dzielenie się sugestiami odnośnie ulepszeń na rozmowach grupowych

Functie-eisen

Dobrze, jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i czujesz się w środowisku produkcji jak w domu.

• Masz doświadczenie z zautomatyzowanymi systemami

• Jesteś praktyczny i lubisz pracować rękoma

• Lubisz pracować w zespole

• Masz prawo jazdy

• Dobrze mówisz po Angielsku

Arbeidsvoorwaarden

• Pensja 11,75 € godzinę, dodatek od zmiany 115% (pieniadze wakacyjne i urlopowe odkladane osobno)

• Pewność pracy co najmniej 40 godzin w tygodniu

• Pewność pracy przez dłuższy okres czasu

• System emerytalny po 8 tygodniach zatrudnienia

• Zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie zdrowotne organizowane przez Maintec

• Tygodniowy system płac

• Nieoficjalna atmosfera pracy

• Nowoczesne techniki

• Premia, jeśli polecisz nowego pracownika

Relevante vacatures

Nuenen
Maintec
8 maanden geleden
Nuenen
Maintec
7 maanden geleden
Nuenen
Maintec
6 maanden geleden
Nuenen
Maintec
3 maanden geleden

Heeft u nog vragen?

Nicky Minten
nicky.minten@maintec.nl

Maintec
Alle vacatures Maintec

Omgeving werkplek

Nuenen
Maintec
Nuenen
Maintec
Nuenen
Maintec