Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature Pracownik Robót Ziemnych ZZP in Rotterdam bij Fleox

Werklocatie
Rotterdam
Niveau
MBO
Referentie nr.
2023-00034
Geplaats op
2024-05-07
Branches
Overige
Functieomschrijving
Szukasz pracy jako Pracownik Robót Ziemnych ZZP, a do tego chciałbyś pracować przy małych i dużych projektach? Obie opcje są tutaj możliwe! Zajmujesz się głównie prostymi pracami, a dokładniej:
  • Ręczne kopanie i uszczelnianie dołów i rowów;
  • Przepusty cumownicze;
  • Umieszczanie wpustów ulicznych;
  • Montaż grodzic.

Functie-eisen
Zależy Ci na pracy w przyjemnej i nieformalnej atmosferze? W takim razie szukamy Ciebie!
  • Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Ważny dyplom VCA (możliwość uzyskania przez FLEOX);
  • Pracujesz bezpiecznie, zgodnie z zasadami BHP.

Arbeidsvoorwaarden
Otrzymujesz niezależną pracę z różnorodnym zakresem obowiązków. Co poza tym?
  • Stawka godzinowa pomiędzy €25 a €35 (w zależności od Twojego doświadczenia);
  • Szybkie wypłaty, w ciągu tygodnia;
  • Szanse na długoterminową współpracę, jeżeli obie strony są zadowolone;
  • Możliwość rozwoju do funkcji voorman lub uitvoerder;
  • Przejęcie wszystkich formalności administracyjnych;
  • Stała osoba kontaktowa w biurze;
  • Rozpoczęcie w niedługim odstępie czasu!

Relevante vacatures

Rotterdam
Fleox
7 maanden geleden
Rotterdam
Fleox
1 week geleden
Rotterdam
Fleox
Pijnacker
Duijndam Uitzendgroep
2 dagen geleden

Heeft u nog vragen?

Tomasz Zrobczynski
31625643254
tomasz@fleox.nl

Fleox
Alle vacatures Fleox

Omgeving werkplek

Rotterdam
Fleox
Rotterdam
Fleox
Rotterdam
Fleox