Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature Wakat pracowników zieleni miejskiej in Apeldoorn

Werklocatie
Apeldoorn
Niveau
LBO - VMBO
Referentie nr.
RD
Geplaats op
2024-04-24
Bedrijfsomschrijving

Kom werken bij UNN Personeel, volop werk in Noord- en Oost Nederland!

UNN Personeel heeft zo’n 500 veelal vaste werknemers aan het werk bij ca. 200 opdrachtgevers in de regio Noord – en Oost Nederland. We hebben volop werk in de regio Zwolle, Apeldoorn, Deventer, maar ook daarbuiten (Hoogeveen, Arnhem, Zutphen, Emmen).

Werken in de regio betekent normale reis- en werktijden en je werkt met collega’s en opdrachtgevers die de mentaliteit van hier kennen.

Functieomschrijving

Wolisz pracować na zewnątrz w zieloni? Lubisz wykonywać zróżnicowaną pracę i pracować z różnymi typami maszyn? Na przykład maszyną do koszenia, siewu lub sadzenia. Lub rębakiem. W takim razie nasza zieleń pracownicza w Twoim regionie to coś dla Ciebie! Rozpoczynając u nas pracę, od razu masz perspektywę stałego kontraktu.

Co będziesz robić jako pracownik zieleni miejskiej

Twój dzień pracy zaczyna się od kawy na miejscu. Tam usłyszysz, co jest w harmonogramie na ten dzień. Po kawie Ty i Twoi koledzy możecie zabrać się do pracy w miejscu, w którym będziecie pielęgnować zielone obiekty.

Każdego sezonu praca jest inna i żaden dzień nie jest taki sam. Wiosną i latem zajmujesz się koszeniem, pieleniem, sadzeniem roślin, przycinaniem żywopłotów, grabieniem i zwalczaniem chwastów. Jesienią program obejmuje przycinanie roślin i drzew, wysadzanie liści, rozdrabnianie drewna i tworzenie nowych zagonów.

Doświadczenie w prowadzeniu ciągnika jest pomocne, ale nie wymagane. Jeśli chcesz nauczyć się jeździć ciągnikiem, z pewnością zapraszamy do aplikowania!

Co masz do zaoferowania jako pracownik zieleni miejskiej

  • Lubisz pracować na zewnątrz oraz z maszynami i narzędziami
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu ciągnika lub chcesz się tego nauczyć
  • Posiadasz prawo jazdy B i/lub T (BE to zaleta)
  • Lubisz pracować w zespole
  • Doświadczenie to plus
  • Posiadasz VCA (certyfikat bezpieczeństwa) lub chcesz go uzyskać
  • Mieszkasz w regionie Deventer

Co oferujemy:

  • Zróżnicowana i wymagająca praca
  • Fajny zespół kolegów z regionu
  • Dobra pensja, uzależniona od wykształcenia i doświadczenia
  • Doskonałe świadczenia dodatkowe i naliczanie emerytury
  • Bezpieczne warunki pracy i dobry sprzęt
  • Widok stałej umowy z personelem UNN

Ten wakat jest również interesujący dla budowniczych ulic, robotników ziemnych, sprzątaczy budowlanych, pracowników rolnych, pracowników terenowych

Sollicitatieprocedure

Past deze vacature bij jou? Reageer snel door een email te sturen (eventueel met cv) naar info@unnpersoneel.nl of te bellen met 038-2020166

Relevante vacatures

Deventer
UNN Personeel B.V.
3 dagen geleden
Apeldoorn
1 week geleden
Wilp
Apeldoorn
Intermediair Uitzendbureau
3 weken geleden

Heeft u nog vragen?

Rafal Dembny
06 51719615
info@unnpersoneel.nl

Alle vacatures UNN Personeel B.V.

Omgeving werkplek

Deventer
Apeldoorn
Wilp
Apeldoorn