Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature Cieśla Szalunkowy in Breda bij Fleox

Werklocatie
Breda
Niveau
MBO
Referentie nr.
2023-00147
Geplaats op
2023-12-06
Functieomschrijving
Szukasz pracy jako Cieśla Szalunkowy? W kompleksie biznesowym o powierzchni ponad 60 000 m² będziesz pracować przy różnych projektach użytkowych. Oprócz budynków zostanie zapewniona wystarczająca ilość miejsc parkingowych i możesz liczyć na ponad 200 miejsc. Twoja praca będzie polegać na:
  • Zagęszczaniu, wylewaniu i wykańczaniu betonu;
  • Łączenie i wykańczanie szalunków;
  • Ściany systemowe i szalunki systemowe;
  • Naprawianie betonu;
  • Wykonywanie i układanie elementów prefabrykowanych, stropów szerokostropowych i płyt kanałowych;
  • Określanie wymiarów;
  • W razie potrzeby splatanie prętów zbrojeniowych.

Functie-eisen
Szukasz pełnej wyzwań pracy jako cieśla szalunkowy w rodzinnej firmie z ponad 150-letnim doświadczeniem? Będziesz pracować w zróżnicowanym zespole, gdzie są zarówno mniej oraz bardziej doświadczone osoby. Sprawdź, czy widzisz siebie w poniższych punktach:
  • Znajomość języka obcego;
  • Doświadczenie z Peri i/lub Doka będzie dodatkowym atutem;
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B i certyfikat VCA;
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia jako cieśla betonowy;
  • Jesteś zorientowany na rozwiązania.

Arbeidsvoorwaarden
Twój rozwój jest dla nas priorytetem. Jeśli chciałbyś awansować na brygadzistę lub kierownika, to u nas jest to możliwe. Co poza tym?
  • Wynagrodzenie w wysokości od 2832 do 3535 brutto miesięcznie, w zależności od wcześniejszego doświadczenia zawodowego;
  • Możliwość otrzymania vast kantraktu;
  • Program emerytalny zgodnie z CAO Bouw;
  • Zwrot kosztów dojazdu, urlop i wynagrodzenie wakacyjne;
  • Możliwości rozwoju;
  • Bus służbowy (w tym materiały).

Relevante vacatures

Breda
Fleox
1 week geleden
Breda
Adecco Nederland
6 dagen geleden
Breda
Meestersgilde
5 dagen geleden
Breda

Heeft u nog vragen?

Tomasz Zrobczynski
31625643254
tomasz@fleox.nl

Fleox
Alle vacatures Fleox

Omgeving werkplek

Breda
Fleox
Breda
Breda
Breda