Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature Hydraulik in Utrecht bij Fleox

Werklocatie
Utrecht
Niveau
MBO
Referentie nr.
2022-00058
Geplaats op
2023-08-25
Functieomschrijving
W pracy jako hydraulik żaden dzień nie jest taki sam. Wykonujesz zadania głównie w budownictwie mieszkaniowym, ale będą również projekty w budynkach niemieszkalnych. Na czym dokładniej polega Twoja praca?
  • Czytanie i rozumienie rysunku technicznego;
  • Montaż i instalacja między innymi instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i chłodniczych;
  • Wykonujesz różne obowiązki, w zależności od potrzeby;
  • Dodatkowo inne prace stolarskie i naprawcze.

Functie-eisen
Twoje podejście do pracy skupia się na szukaniu rozwiązań. Widzisz siebie w poniższych punktach? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!
  • Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • Zakwaterowanie w rejonie Utrechtu;
  • Ważny certyfikat VCA;
  • Prawo jazdy kat. B.

Arbeidsvoorwaarden
Jako hydraulik otrzymujesz dużą swobodę w swojej pracy, a poza tym możesz spodziewać się:
  • Wynagrodzenie pomiędzy €2.710 a €3.480 brutto miesięcznie (w zależności od Twojego doświadczenia);
  • Perspektywa vast kontraktu;
  • Zwrot kosztów dojazdu w wysokości €0,19 za km według CAO Bouw;
  • Dni wakacyjne, dni ATV i pieniądze urlopowe;
  • Opcja otrzymania busa służbowego (w tym narzędzia);
  • Program emerytalny.

Relevante vacatures

Utrecht
Fleox
20 uur geleden
Houten
Maintec
8 maanden geleden
Bunschoten-Spakenburg
Maintec
Houten
Maintec
7 maanden geleden

Heeft u nog vragen?

Kornel Zagun
31636174871
docs@fleox.nl

Fleox
Alle vacatures Fleox

Omgeving werkplek

Utrecht
Fleox
Houten
Maintec
Maintec
Houten