Plaats je CV - Bij meerdere uitzendbureaus tegelijk!

Vacature Ślusarz budowlany in Woerden bij Fleox

Werklocatie
Woerden
Niveau
MBO
Referentie nr.
2022-00055
Geplaats op
2024-04-19
Functieomschrijving
Chciałbyś pracować jako ślusarz budowlany w Holandii? Firma, w której będziesz pracować, projektuje i produkuje szeroką gamę produktów ze stali nierdzewnej. Posiadają własny dział projektowy, w którym opracowują małe części i wykonują modele 3D. Na czym polegają Twoje zadania?
  • Wykonujesz produkty na podstawie rysunków roboczych;
  • Prace spawalnicze i montażowe;
  • Prowadzić ogólną obróbkę metali;
  • Kontrole i wykonywanie pomiarów.

Functie-eisen
Chcesz pracować w firmie, która stale inwestuje w rozwój swoich pracowników? Widzisz siebie w poniższych punktach? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!
  • Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • Potrafisz czytać rysunki technicznie;
  • Doświadczenie z maszynami CNC jest atutem!

Arbeidsvoorwaarden
Jako ślusarz będziesz samodzielnie wykonywał prace blacharskie i budowlane. W firmie otrzymujesz nowoczesne maszyny do pracy. A co poza tym?
  • Wynagrodzenie pomiędzy €1.879 a €2.981 brutto miesięcznie (w zależności od Twojego doświadczenia);
  • Szansa na vast kontrat;
  • Dni urlopowe, pieniądze wakacyjne i emerytura zgodnie z CAO;
  • Zwrot kosztów dojazdu;
  • Możliwość otrzymania busa firmowego z narzędziami.

Relevante vacatures

Woerden
Fleox
8 maanden geleden
Woerden
Linden-IT
3 weken geleden
Woerden
Confido Finance
1 week geleden
Woerden
Adecco Nederland
3 uur geleden

Heeft u nog vragen?

Kinga Janusz
31625572592
kinga@fleox.nl

Fleox
Alle vacatures Fleox

Omgeving werkplek

Woerden
Fleox
Woerden
Linden-IT
Woerden